KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17012007
nr 1701 2007
Harry Bonde Petersen
(1918-1999), Danmark
Oljemålning, Domherrar. Signerad, daterad -67. Olja på duk, 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Harry Bonde Petersen, dansk bildkonstnär född 1918, död 1999.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:19:45
10/5 14:50:34
Harry Bonde Petersen
Läs mer om Harry Bonde Petersen